Концепція ресторану
Безкінечна історія від Bratello

Район гір Брателло у своїй гастрономічній традиції поєднує особливості цих двох регіонів. Але, звісно ж, головна родзинка тутешньої кухні, особливо в самих горах — приготування м’яса на грилі.

Смачна доставка у Львові

Багатьом львів’янам і гостям міста уже знайомі м’ясні пропозиції, зокрема безліміти м’яса та закусок у ресторанах Churrasco Grill & Beer на вулиці Галицькій та Чураско. Гриль, вино, грузинська кухня на вулиці Валовій. Відтепер у сім’ї ресторанів з’явився “молодший брат” з виразним італійським акцентом.

Смачні новинки від Брателло

Брателло — це не просто звучне слово. Пасо дель Брателло (Перехід Брателло) — це назва гірського хребта в Італії, у двох доволі відомих провінціях: Тоскана та Емілья-Романія. Тут чудово смажать і печуть м’ясо, а також морепродукти, при чому в ходу і свинина, і яловичина, і баранина. Мешканці відомі майстерністю у приготуванні пасти.

Ми готуємо з любов'ю
Секретний інгредієнт вашого дня

У ресторані Bratello ми не намагалися відтворити в найменших деталях всі страви саме району Брателло. Окрім них тут багато класики з різних регіонів Італії. Але ми спробували передати дух і цінності тієї місцевості, де за обідом завжди збирається велика родина, де прийнято сидіти близько один до одного і знайомитися людям з різних компаній, де гучно і весело.

  • Сирний. В основі – камамбер та горгонзола, а ще виноград, груша, мікс салату, горіхи.
  • Тонно. З тунцем, томатами конкасе, болгарським перцем, перепелиними яйцями.
  • Капрезе. Помідори, міні-моцарела, мікс салату із соусом песто та хрумкі грісіні.
Наші переваги
Час доставки з 10:00 до 23:00
Безкоштовна доставка від 200 грн
Самовивіз
Час доставки з 10:00 до 23:00

Кожен день з Понеділка по Неділю. Ми не працюємо рідко. Напевно тільки прифорс-мажорів.

Безкоштовна доставка від 200 грн

Безкоштовна доставка від 240 грн. Мінімальне замовлення від 150 грн. + 20 грн доставка.

Самовивіз

Акція ”Забери Сам” Замовляйте улюблені страви з додатковою знижкою 10% при самовивозі

Смачна доставка у Львові

Багатьом львів’янам і гостям міста уже знайомі м’ясні пропозиції, зокрема безліміти м’яса та закусок у ресторанах Churrasco Grill & Beer на вулиці Галицькій та Чураско. Гриль, вино, грузинська кухня на вулиці Валовій.

  1. В основі – камамбер та горгонзола, а ще виноград, груша, мікс салату, грецькі горіхи.
  2. З тунцем, томатами конкасе, болгарським перцем, перепелиними яйцями та грісіні.
  3. Помідори, міні-моцарела, мікс салату із соусом песто та хрумкі грісіні.
Страви - це мистецтво!
Історія від Брателло

Брателло — це не просто звучне слово. Пасо дель Брателло (Перехід Брателло) — це назва гірського хребта в Італії, у двох доволі відомих провінціях: Тоскана та Емілья-Романія. Тоскану часто називають одним із гастрономічних центрів країни. Про це навіть знімають фільми. Тут чудово смажать і печуть м’ясо, а також морепродукти, при чому в ходу і свинина, і яловичина, і баранина. Мешканці Емільї-Романії відомі майстерністю у приготуванні пасти. Також це батьківщина болонської ковбаси, кількох видів прошуто і таких знаменитих вин, як Санджовезе і Требіано.

Район гір Брателло у своїй гастрономічній традиції поєднує особливості цих двох регіонів. Але, звісно ж, головна родзинка тутешньої кухні, особливо в самих горах — приготування м’яса на грилі.

Наша галерея

успешно добавлен в вашу корзину

заказать
Ваша корзина

Ваша корзина пустая!

Сумма заказа: 0Грн
вернуться к заказу