Грузини славляться своєю щедрістю та гостинністю. І Churrasco Grill & Wine приймає гостей згідно з найкращими традиціями цього дивовижного народу! Подача безлімітної кількості м’яса за фіксовану плату ㄧ це та особлива пропозиція, яка зробить кожне свято незабутнім.

Резерв столиків: +380 (98) 983 88 98

До традиційного гриля додали відчутний акцент на грузинську кухню. Безліміт м’яса на Валовій вирізняється своїми грузинськими закусками, дегустацією хачапурі по-мегрельськи та м’ясом, маринованим у грузинських спеціях. Також  до безліміту входять автентичні грузинські страви: чкмерулі ㄧ курятина у вершково-часниковому соусі з грузинськими спеціями та купати ㄧ грузинські ковбаски власного виробництва зі зернами гранату та спеціями.

Як працює безліміт м’яса?

Коли ви приходите, перед вами на стіл кладуть фішку: з одного боку вона червона, з іншого — зелена. Червоний колір означає “Досить”, зелений — “Хочу ще”.  

Спочатку вам приносять мезе-сет — це набір закусок, який передує подачі основних страв у м’ясному безліміті. Тут є і печена картопля, і паштет з курячої печінки та грибів, і сливи, мариновані за грузинськими рецептами, і сезонні закуски з хлібом. До м’яса подаємо традиційні грузинські соуси (аджику, сацебелі) та класичні соуси (барбекю, сирний).

Після закусок вам запропонують продегустувати традиційне хачапурі по-мегрельськи — зі сулугуні та імеретинським сиром. 

А далі розпочнеться безлімітний кругообіг м`яса в Чураско:

→ курячі гомілки → кебаб із баранини → чкмерулі → шашлик зі свинини → біф → купати → свинні ребра → ананас-чилі →  м’ясо чи ананас на вибір знову і знову… 

Кожні 15 хвилин вам виноситимуть різні види соковитого м’яса. М’ясо вам подають безпосередньо з гриля – з пилу, з жару, як кажуть в народі. Соковиті, пряні, ароматні шматочки свинини, яловичини, курки … просто тануть у роті. Наші майстри використовують гриль з різною температурою і силою вогню, що дозволяє приготувати м’ясо саме так, як любите ви – від мінімального прожарювання до well done. Грузини славляться своєю відкритістю і Churrasco Grill & Wine теж – кухня відкрита й можна спостерігати, як готують для вас м’ясо, хінкалі чи страви на кеці.

На завершення першого кола подають гострий ананас-чилі з гриля. Після цього ви можете обрати улюблені позиції м’яса і повторити їх стільки разів, скільки захочете — доплачувати не потрібно.

Після того, як ви скуштували всі позиції, сміливо піднімайте фішку “Хочу ще” і повторюйте улюблені страви. А коли зрозумієте, що наїлись — дайте сигнал “Досить”. В Сhurrasco Grill and Wine гості самі обирають, коли їм нести їжу, а коли зачекати. 

Варто запам’ятати: один сет — одна людина. Тож замовити один сет на кількох людей чи поділитися порцією з сусідом не вийде — таке правило закладу.

Грузинський безліміт м’яса особливо популярний серед тих, хто приходить святкувати день народження чи проводить корпоратив. Адже заплативши одну, невелику як для свята в ресторані у центрі Львова, суму за кожного гостя – і гуляй душа. 

Ваш куточок Грузії у самому серці Львова, Churrasco Grill & Wine

До зустрічі на вул. Валовій, 15
Резерв столиків: +380 (98) 983 88 98

Повне меню переглядайте на сторінці: zarabudu.com.ua/menyu/

успешно добавлен в вашу корзину

заказать
Ваша корзина

Ваша корзина пустая!

Сумма заказа: 0Грн
вернуться к заказу